O MNE

Milujem písanie, online podnikanie a hory. Som tak trochu introvert a minimalista, ochranca prírody a všetkého živého. Ak netušíš ako ma osloviť, skús Margot. 🙂 Vyštudovala som žurnalistiku, ale píšem texty od výmyslu sveta viac pre firmy ako do novín a časopisov. Vždy keď je trošku času (alebo ma kopne múza), sadnem na zadok a napíšem aj niečo pre seba / pre vás. Presne na svoje osemnáste narodeniny som založila malý internetový obchod ZeroDC.sk, ktorý fičí dodnes. A za tie roky sa k nemu pridalo niekoľko ďalších biznisov.

TAKÝ MALÝ TIMELINE:

🌿 ROK 2011 🌿 Spoznávam Mareka. Trošku mi to nabúrava môj (dovtedy) čisto psíčkarský svet, ale s tým chalanom som mala a aj stále mám pocit, že dokážem všetko, čo len budem chcieť.

🌿 ROK 2012 🌿 V auguste (na moje narodky) spúšťame náš prvý internetový obchod ZeroDC.sk. V tej dobe si to neuvedomujeme, ale toto rozhodnutie mení celý náš život. Prácu na e-shope musíme kombinovať s gymplom – obaja sme v maturitnom ročníku – ale dávame to. Obchodík fičí dodnes. Srdcovka.

🌿 ROK 2013 🌿 Kvôli vysokej škole sa sťahujeme do Bratislavy, do toho najmenšieho bytíku na svete. A ja si ho okamžite zamilujem.

🌿 ROK 2017 🌿 Čoraz viac ľudí sa nás pýta ako sme začali podnikať. A tak to všetko spisujem. Na svete je eBook Biznis popri škole a ja sa takmer okamžite teším z prvých čitateľov, ktorí sa postupne menia na úspešných podnikateľov.

🌿 ROK 2017 🌿 Spájame naše podnikania (dovtedy sme fungovali na dvoch živnostiach) pod jednu eseročku. Tešíme sa ako malí. Konečne máme svoju firmu – ALLTECH.SK s.r.o. Začíname robiť weby a nejaké IT-čkarske veci. Už to nie je iba jeden malý e-shop ako pred rokmi. Už sme veľkí.

🌿 ROK 2018 🌿 Píšem, píšem, píšem. O čomkoľvek – sharingu áut, led svetlách, tortách, cestovaní, trampolínach, bylinkách, oblečení,… Pre firmy. Okrem toho stíham písať veľa aj pre seba. Na svet prichádzajú 2 eBooky – 20 zmien k životu podľa seba i Finančný kompas. Firma rastie, máme prvé väčšie zákazky. A začíname snívať o živote v horách.