MOJE SLUŽBY: COPYWRITING

Oživte svoj web textami, ktoré majú šťavu. Je jedno či predávate mixér, potraviny alebo spodné prádlo, poradím si. Prinesiem originálne nápady a vylepším tie vaše.

Som copywriter a kreatívec, ktorý vidí svet vo vetách. Vyštudovala som žurnalistiku a slová sú mojim každodenným chlebom. Píšem blogy, texty pre web, popisy tovarov alebo služieb, predajné texty (eBooky, kurzy, semináre), texty e-mailov, PR články, prejavy alebo posty na sociálne siete. Zvládnem písať na akúkoľvek tému.

Pomáhala som mnohým spoločnostiam s ich prezentáciou na internete (advokátska kancelária, vykurovacie systémy, občianske združenie, kynologický spolok, jazyková škola, biznis škola, malé e-shopy, spisovatelia), externe prispievam do niekoľkých slovenských periodík a svoje skúsenosti využívam aj vo vlastnom podnikaní. Dbám na maximálnu profesionalitu a dodržiavanie termínov. Zaujíma ma váš názor a verím, že čím lepšia je spolupráca, tým kvalitnejší je výsledok.

AKÁ JE CENA?

Cena za 1 NS (t.j. 1800 znakov vrátane medzier) je 10€, prípadne individuálna dohoda. Za copywriting vystavujem faktúru, moja firma nie je platca DPH.

KONTAKT

V prípade záujmu mi napíšte na koklesova@gmail.com. Snažím sa odpovedať do 48 hodín.

REFERENCIE

🌿 „So slečnou Koklesovou spolupracujeme od vzniku našej značky Therese a jej šikovnosť, kreativitu a nápaditosť si nevieme vynachváliť. Jej originálne a pútavé texty zdobia nejeden náš produkt a zvyšujú tým jeho hodnotu v očiach zákazníkov. Môžeme len odporúčať :)“
Jakub, www.therese.sk

SPOLUPRÁCE